Oliwia Drobnicka – kilka słów o mnie…

Nazywam się Oliwia Drobnicka i jestem projektantem wnętrz. Od 8 lat prowadzę firmę, która zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Moją specjalnością jest projektowanie wnętrz z doborem profesjonalnego oświetlenia, a także projektowanie wnętrz luksusowych w zgodzie z aktualnymi trendami.

Swoją pracownię założyłam w 2012 roku.  Od tego czasu nieustannie poszukuję nowych rozwiązań.

Ukończyłam Akademię Krakowską na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych oraz Politechnikę Wrocławską na Wydziale Architektury i Urbanistyki. W 2018 roku rozpoczęłam specjalizację w projektowaniu wnętrz luksusowych. Swoje kwalifikacje podnoszę w Warszawskiej Szkole Produkcji Wnętrz i Designu. Należę do Stowarzyszenia Architektów Polskich. Podążam za wiedzą i nowymi możliwościami. Biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach branżowych  i wydarzeniach związanych z aranżacją wnętrz. Jeżdżę na targi w kraju i za granicą. Uczestniczę w szkoleniach produktowych. Pogłębiam swoją wiedzę. Corocznie uczestniczę w największym wydarzeniu związanym z projektowaniem wnętrz Salone del Mobile w Mediolanie, 4 Design Days oraz Warsow Home. Pasjonuję się oświetleniem, doborem faktur, zestawieniem kolorów, tworzeniem nastroju, materiałami najwyższej jakości. Poszukuję i odkrywam. Serdecznie zapraszam do współpracy, Oliwia Drobnicka.

Oliwia Drobnicka

Misja

Moją misją jest projektowanie wnętrz wartościowych, funkcjonalnych, ponadczasowych. Wszystko to w zgodzie z obowiązującymi trendami w projektowaniu oraz materiałami wysokiej jakości.

Wartości

W swojej pracy opieram się na takich wartościach jak Autentyczność, Szczerość, Uczciwość. Taka też jestem. Dlatego dbam aby moje projekty odzwierciedlały osobowość moją oraz klientów, dla których projektuję.