Ile kosztuje projekt wnętrz w Warszawie?

Ceny projektów wnętrz w Warszawie i w województwie mazowieckim bardzo różnią się między sobą. W zależności od wybranej pracowni łatwo zorientujesz się, że ceny wahają się w zakresie od 150 – 350zł za metr kwadratowy. Ceny zwykle zależą od renomy pracowni, wielkości projektowanej powierzchni i zakresu opracowania. Dobry układ funkcjonalny i piękne wizualizacje to jeszcze zbyt mało, żeby można było zrealizować projekt.  Potrzebna jest precyzyjna dokumentacja techniczna a także szczegółowy dobór materiałów. Zanim wybierzesz projektanta i zdecydujesz się podpisać umowę, warto podpytać jak wygląda szczegółowe opracowanie, jak wygląda współpraca i co zawiera projekt.

Ile kosztuje projekt wnętrz w mojej pracowni?

W mojej pracowni cena za metr kwadratowy uzależniona jest od lokalizacji, powierzchni projektowej oraz ilości wizyt na budowie.

Projekt kompleksowy

190 zł/m2brutto
  • Warszawa, Woj. Mazowieckie
  • 3 Wizyty na budowie

Projekt kompleksowy

280 zł/m2brutto
  • Warszawa, Woj. Mazowieckie
  • 10 Wizyt na budowie

Jeżeli Twój dom lub mieszkanie ma powierzchnię większą niż 100 metrów kwadratowych – zapytaj mnie o dodatkowy rabat.

Przy dużych powierzchniach możesz liczyć na dodatkowy rabat. Większa powierzchnia nie zawsze oznacza więcej pracy. Dodatkowo często pojawiają się powierzchnie pomocnicze, takie jak spiżarnia, kotłownia, pralnia, komunikacja, czasami garaż.