Projektowanie wnętrz Gliwice i okolice Śląska

Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi koncepcjami architektonicznymi. Projekty, które do tej pory zdecydowali się zrealizować moi klienci, wskażą Państwu, do jakich trendów głównie nawiązuję w pracach.

Projektant wnętrz to niezwykły zawód i jestem dumna, że go wykonuję. Łączę w nim artystyczną pasję z pragmatycznym podejściem do życia, co sprawia, że moje prace to wyjątkowe, bo funkcjonalne dzieła sztuki. Dzięki łatwości nawiązywania kontaktów, potrafię zrozumieć potrzeby mojego klienta i dotrzeć do inspiracji, o których istnieniu sam nie zdawał sobie sprawy. Dlatego każdy stworzony przeze mnie projekt wnętrz jest jedyny w swoim rodzaju i jest tworzony indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami osoby zamawiającej. Zawsze dostosowuję go do konkretnej osoby, przy zachowaniu wszelkich zasad estetyki oraz najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, sprzyjających efektywniejszemu wykorzystaniu przestrzeni.

Oliwia Drobnicka – projektant wnętrz z Katowic

Zgromadzone przeze mnie dotychczas doświadczenia wskazują na jedno – każdy udany projekt domu czy mieszkania okazuje się odzwierciedleniem ludzkiego charakteru, krótkim opisem tego, kim jest mieszkaniec danego lokum. Projektowanie wnętrz na Śląsku powoli staje się, z moim skromnym udziałem, połączeniem sztuki, wysokiej funkcjonalności i harmonijną grą struktur oraz barw – bez zbędnego przepychu, ale daleko od banału.

Projektowanie wnętrz – funkcjonalność na pierwszym miejscu

W trakcie procesu twórczego nigdy nie zapominam o funkcjonalności gliwickich czy katowickich mieszkań. Chcę, by wnętrza oparte na moich pracach pobudzały mieszkańców do działania, dawały im radość oraz ułatwiały życie na co dzień. Wielkie znaczenie ma więc dla mnie m.in. bogate oświetlenie pomieszczeń, w których spędza się czas z rodziną, wypoczywa z książką czy przyjmuje gości. Początkujący projektanci często koncentrują się na „fajerwerkach”, przez co nie udaje im się uczynić przestrzeni w pełni funkcjonalną. W swoich pracach nauczyłam się okiełznać pokusę artystyczną i postawić przede wszystkim na wygodę mieszkańców.

Czym wyróżniam się na tle innych projektantów?

W centrum każdego projektu domu i mieszkania stawiam przede wszystkim jego przyszłych mieszkańców – jeżeli lubią oni gotować, to w kuchni zapewnię im dużo przestrzeni i odpowiednie oświetlenie. Gdy w mieszkaniu jest mała łazienka, zatroszczę się w stu procentach o jej funkcjonalność. Kreowanie wnętrza jest nie tylko moją pracą, ale również pasją, stąd uzyskane rekomendacje ze Śląska (m.in. Katowic, Gliwic i Zabrza) poskutkowały też szeregiem realizacji w stolicy. Zawdzięczam je indywidualnemu podejściu do każdego klienta – to właśnie on ma się znaleźć w centrum uwagi.

Projektowanie wnętrz w Katowicach, Gliwicach i na Śląsku – cennik usług

Kwoty podane w cenniku obejmują cały wymiar prac związanych ze stworzeniem projektów, razem z wizualizacjami. W wersji premium znajdują się również precyzyjne instrukcje dla fachowców. Dzięki temu nie ma obaw, że po zakończeniu realizacji poszczególne pomieszczenia nie będą przypominały tych z planów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym opisem wszystkich prac, jakie wykonam dla Państwa. Cennik jest indywidualny, uzależniony od wielkości domu bądź mieszkania. Brak w nim jakichkolwiek „haczyków” czy dodatkowych opłat. Zapraszam więc do zapoznania się z nim, a w razie pytań chętnie posłużę Państwu radą telefonicznie bądź w siedzibie biura w Katowicach. Jestem przekonana, że wspólnie stworzymy projekt, który będzie odzwierciedleniem Państwa potrzeb, dostosowany do wnętrza, piękny i funkcjonalny.