Wybrane aranżacje wnętrz

Zapraszam do zapoznania się z moimi dotychczasowymi koncepcjami architektonicznymi. Projekty, które do tej pory zdecydowali się zrealizować moi klienci, wskażą Państwu, do jakich trendów głównie nawiązuję w pracach.

Oliwia Drobnicka – projektant wnętrz z Katowic

Zgromadzone przeze mnie dotychczas doświadczenia wskazują na jedno – każdy udany projekt okazuje się odzwierciedleniem ludzkiego charakteru, krótkim opisem tego, kim jest mieszkaniec danego lokum. Projektowanie wnętrz na Śląsku powoli staje się, z moim skromnym udziałem, połączeniem sztuki, wysokiej funkcjonalności i harmonijną grą struktur oraz barw – bez zbędnego przepychu, ale daleko od banału.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

W trakcie procesu twórczego nigdy nie zapominam o funkcjonalności. Chcę, by wnętrza oparte na moich pracach pobudzały mieszkańców do działania, dawały im radość oraz ułatwiały życie na co dzień. Wielkie znaczenie ma więc dla mnie m.in. bogate oświetlenie pomieszczeń, w których spędza się czas z rodziną, wypoczywa z książką czy przyjmuje gości. Początkujący projektanci często koncentrują się na „fajerwerkach”, przez co nie udaje im się uczynić przestrzeni w pełni funkcjonalną. W swoich pracach nauczyłam się okiełznać pokusę artystyczną i postawić przede wszystkim na wygodę mieszkańców.

Czym wyróżniam się na tle innych projektantów?

W centrum każdego projektu stawiam przede wszystkim jego przyszłych mieszkańców – jeżeli lubią oni gotować, to w kuchni zapewnię im dużo przestrzeni i odpowiednie oświetlenie. Gdy w mieszkaniu jest mała łazienka, zatroszczę się w stu procentach o jej funkcjonalność. Kreowanie wnętrza jest nie tylko moją pracą, ale również pasją, stąd uzyskane rekomendacje poskutkowały też szeregiem realizacji w stolicy. Zawdzięczam je indywidualnemu podejściu do każdego klienta – to właśnie on ma się znaleźć w centrum uwagi.

Projektowanie wnętrz w Katowicach – cennik usług

Kwoty podane w cenniku obejmują cały wymiar prac związanych ze stworzeniem projektów, razem z wizualizacjami. W wersji premium znajdują się również precyzyjne instrukcje dla fachowców. Dzięki temu nie ma obaw, że po zakończeniu realizacji poszczególne
pomieszczenia nie będą przypominały tych z planów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowym opisem wszystkich prac, jakie wykonam dla Państwa. Cennik jest indywidualny, uzależniony od wielkości nieruchomości. Brak w nim jakichkolwiek „haczyków” czy dodatkowych opłat. Zapraszam więc do zapoznania się z nim, a w razie pytań chętnie posłużę Państwu radą.