Usługa projektowania wnętrz jest przeznaczona dla każdego. Bez względu więc na to, czy właśnie kupiłeś mieszkanie pod inwestycje w Katowicach, czy też własny dom na Śląsku, warto nawiązać współpracę z architektem wnętrz. Oddaj swoją nieruchomość w ręce projektanta, a otrzymasz szyty na miarę projekt. Opracowany wspólnie z Tobą i całkowicie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Ile kosztuje taka usługa oraz od czego zależy cena współpracy? Sprawdź!

Dlaczego warto współpracować z projektantem wnętrz?

Ponieważ to jedna z tych inwestycji, która zdecydowanie zwróci Ci się z nawiązką. Im wcześniej zdecydujesz się na rozpoczęcie współpracy z architektem wnętrz, tym mniejszy będzie koszt ewentualnych poprawek. Planujesz zakup nieruchomości? A więc to najlepszy czas na skorzystanie z pomocy projektanta. Dzięki temu oszczędzisz sobie wielu dylematów, rozczarowań, mało trafionych pomysłów i złych decyzji zakupowych.

Co zyskujesz? Spokój, czas i pieniądze. Do tego otrzymujesz wymarzony projekt mieszkania lub domu. Dokładnie taki, jak chcesz. Moim celem jako architekta wnętrz jest maksymalnie ułatwić Ci przejście przez cały proces urządzania nieruchomości. Dlatego też zawsze trzymam się ustalonej wspólnie z Tobą koncepcji i przeznaczonego na realizację budżetu. Bez względu na to, czy chodzi o projekt kuchni, łazienki czy też całego mieszkania.

Co dokładnie otrzymujesz w ramach współpracy ze mną przy projektowaniu przestrzeni? Przeczytaj poniżej!

Projekt wnętrz PREMIUM – co zawiera?

Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Zapewnię Ci kompleksową pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji koncepcji. W ramach pakietu PREMIUM możesz zamówić projekt całego domu albo tylko wybranego pomieszczenia, na przykład kuchni lub łazienki. Skala realizowanych działań zależy wyłącznie od Ciebie i Twoich preferencji.

Co obejmuje projekt wnętrz PREMIUM?

  1. Spotkanie wstępne oraz dokładny pomiar wszystkich pomieszczeń objętych realizacją.
  2. 3 propozycje układu funkcjonalnego do wyboru.
  3. Profesjonalne wizualizacje 3D.
  4. Dobór kolorystyki i faktur (ściany, tapety, okładziny ścienne) oraz wyposażenia (meble, podłogi, płytki, oświetlenie).

Oprócz tego otrzymasz ode mnie także:

  • projekt podłóg, sufitów podwieszanych, mebli na wymiar oraz rysunki techniczne dla wykonawców (m.in. glazurników, stolarzy, szklarzy),
  • szczegółową dokumentację techniczną (projekt instalacji elektrycznej i rozkładu oświetlenia, wod.-kan., c.o.)
  • dokładny kosztorys wraz z listą zakupów, materiałów i adresami sklepów.

W tym momencie masz już wszystko, co trzeba. Kompletna dokumentacja i zestawienie materiałów umożliwią Ci dalszą realizację koncepcji we własnym zakresie.

Nie masz czasu się tym zająć? Możemy rozszerzyć współpracę o nadzór autorski lub inwestorski. Usługę wyceniam indywidualnie w zależności od konkretnego projektu. Zajrzyj tutaj i dowiedz się, kiedy i dlaczego warto z niej skorzystać.

Projekt łazienki Oliwia Drobnicka

Metraż na znaczenie!

W zależności od tego, czy planujesz aranżację stumetrowego domu w Tarnowskich Górach, czy niewielkiej kawalerki w Gliwicach, inny będzie koszt inwestycji. Cena za metr kwadratowy projektu zaczyna się w mojej pracowni już od 100 zł. Ustalam ją indywidualnie w zależności od tego, jak duża powierzchnia objęta jest realizacją.

Podane w cenniku kwoty obejmują pełen wymiar prac projektowych. Włącznie z wizualizacjami i przygotowaniem dokumentacji technicznej dla wykonawców. W razie wątpliwości skontaktuj się ze mną telefonicznie lub umów się na spotkanie w mojej pracowni projektowej w Katowicach. Zapraszam!

Oferta szyta na miarę – tylko u architekta wnętrz!

Kluczem do pięknego wnętrza jest nie tyle wysokość budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na realizację, ile nić porozumienia z projektantem. Dobra współpraca z architektem – oparta na zaufaniu oraz otwartym komunikowaniu swoich potrzeb, zaowocuje projektem, który Cię zachwyci. Ładne wnętrza to te, w których dobrze się mieszka. Czego potrzebujesz, by poczuć się w swoim domu w pełni komfortowo? Opowiedz mi o swoich marzeniach, a pomogę Ci stworzyć aranżację, w której poczujesz się naprawdę dobrze. Jeśli mieszkasz w Katowicach lub jesteś ze Śląska, skontaktuj się ze mną i umów się na spotkanie.