Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych i biznesowych, którym potrzebny jest dobry architekt wnętrz w Warszawie. Proponuję projektowanie mieszkań, domów, biur i lokali komercyjnych, uwzględniając wszystkie potrzeby zleceniodawców. Przygotuję dla Państwa układ funkcjonalny i przestrzenno-koncepcyjny wszystkich pomieszczeń w lokum, tworząc wygodną strefę do życia czy pracy. Zachęcamy do zapoznania się z moim katalogiem usług oraz do rejestracji terminu na wstępną rozmowę w sprawie aranżacji.

W dzisiejszych czasach współpracę z architektem wnętrz wybiera dużą część osób kupujących mieszkania. Taki specjalista zapewnia nieocenioną pomoc przy projektowaniu układu wszystkich pomieszczeń w lokum, a także ich późniejszego wystroju. Oferuję Państwu profesjonalne usługi w tym zakresie, które obejmują również nadzór autorski nad wykonawcami budowlanymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zadbać o wysoką jakość realizowanych robót, a także ich terminowość.

Architekt wnętrz z Warszawy – zakres usług

Częścią pracy, jaką oferuję jako architekt wnętrz w Warszawie, jest projekt koncepcyjno-przestrzenny. Taki plan tworzony jest na podstawie informacji, jakie otrzymuję od klientów w trakcie konsultacji. Przygotowuję go na potrzeby wykonawców budowlanych, którzy zostaną zatrudnieni do wykończenia mieszkania. Ważną jego częścią są rysunki techniczne, przedstawiające sposób rozmieszczenia instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, a także schemat układu poszczególnych pomieszczeń w lokum.

W swojej pracy architekta wnętrz często zajmowałam się projektowaniem mieszkań o nietypowych układach oraz ograniczonej powierzchni. Dzięki dużemu doświadczeniu w swoim fachu potrafię stworzyć funkcjonalną przestrzeń nawet w niewielkiej kawalerce. Jednocześnie zawsze trzymam się ustalonego z klientem budżetu, wybierając materiały wykończeniowe, meble i dodatki aranżacyjne z odpowiedniej półki cenowej. Dużym ułatwieniem jest dla mnie bardzo dobra znajomość oferty sklepów specjalistycznych, zajmujących się sprzedażą tego typu asortymentu.

Architekt wnętrz – zapraszam do współpracy!

Jeśli pragną Państwo wykończyć dom, mieszkanie lub biuro w sposób funkcjonalny i estetyczny, zachęcam do współpracy! Jako architekt wnętrz działam w Warszawie oraz wielu innych regionach kraju. Zapraszam do umówienia się na rozmowę ze mną, na której ustalimy zakres usług oraz wstępny kosztorys. Przed rozmową warto zastanowić się nad własnymi preferencjami związanymi ze stylistyką konkretnych pomieszczeń, kolorystyką ścian, oświetleniem itp. Ułatwi nam to określenie koncepcji aranżacyjnej, jaka zostanie wdrożona w lokum.

Realizując usługi architekta wnętrz, zadowolenie klienta traktuję priorytetowo. Zawsze staram się uwzględnić w gotowych projektach wszystkie poprawki zlecone przez klienta, służąc merytoryczną radą na każdym etapie prac. W aranżacji pomieszczeń stawiam na uniwersalną stylistykę, dlatego Państwa mieszkanie będzie się prezentować modnie i stylowo mimo ciągle zmieniających się trendów wnętrzarskich.

Zobacz również: Projektant wnętrz Warszawa, Projektowanie wnętrz Warszawa, Aranżacje wnętrz Warszawa