Jeśli jest Państwu potrzebny niezawodny projektant wnętrz z Warszawy, zachęcamy do zapoznania się z moją ofertą! Aranżacją mieszkań i domów zajmuje się już od wielu lat, wcielając w życie marzenia klientów o idealnej przestrzeni do życia. Specjalizuję się w realizacji projektów na potrzeby obiektów mieszkalnych, zawsze biorąc pod uwagę sugestie zleceniodawców oraz budżet, jakim dysponują. Zapraszam do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami mojej pracowni architektonicznej.

Projektant wnętrz – dlaczego warto?

Zakup wymarzonego mieszkania przeważnie wiąże się z koniecznością przeprowadzenia jego aranżacji, dotyczy to również lokalu nabytego z rynku wtórnego. W końcu większość osób pragnie, aby nowe lokum było urządzone zgodnie z ich osobistymi preferencjami. Jednak nawet mając głowę pełną pomysłów, nie zawsze starcza wiedzy i umiejętności, aby samodzielnie zaprojektować funkcjonalne i estetyczne wnętrze do pracy i życia. Z pomocą przychodzi profesjonalny projektant Oliwia Drobnicka, która dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom podejmie się realizacji tej misji, gwarantując klientom zadowalające rezultaty.

Korzystając z mojej pomocy, mogą Państwo uniknąć stresu związanego z pracami wykończeniowymi w nowym lokum. Jako projektant wnętrz oferuję kompleksowe usługi, które obejmują m.in.:

  • projekt układu funkcjonalnego lokalu,
  • szczegółowy dobór wyposażenia,
  • rysunki techniczne dla wykonawcy,
  • (opcjonalnie) projekt mebli na zamówienie,
  • szczegółowy kosztorys.

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz?

Jako doświadczony projektant wnętrz z Warszawy oferuję Państwu przejrzyste warunki współpracy, która przebiega w kilku etapach. Na początku umówimy się na wstępne konsultacje, w których trakcie zawsze zbieram szczegółowe informacje na temat preferencji estetycznych klientów, a także ich stylu życia oraz potrzeb funkcjonalnych związanych z układem poszczególnych pomieszczeń w mieszkaniu. Następnie przeprowadzam inwentaryzację lokalu, a na jej podstawie przygotowuje dokumentację techniczną jego stanu początkowego.

Kolejny krok w mojej pracy projektanta wnętrz to wykonanie układu funkcjonalnego mieszkania w trzech wersjach do wyboru. Po uzyskaniu akceptacji dla nowego planu przystępuję do projektu koncepcyjno-przestrzennego, który obejmuje określenie kolorystyki i stylistyki aranżacji, wybór wyposażenia oraz oświetlenia, a także podłóg, drzwi i listew przypodłogowych. Następnie przygotowuję plan techniczny na potrzeby wykonawców i zapewniam nadzór autorski w trakcie realizacji prac wykończeniowych.

Projektant wnętrz z Warszawy – zapraszam do współpracy!

Zachęcam Państwa do skorzystania z mojej kompleksowej oferty na projektowanie przestrzeni mieszkalnej i komercyjnej. Doskonale orientuję się w asortymencie marek sprzedających materiały wykończeniowe, meble oraz akcesoria aranżacyjne, dlatego zapewniam opracowanie wystroju lokalu zgodnie z preferencjami estetycznymi, a także zaplanowanym budżetem. Jako projektant wnętrz działam w Warszawie oraz wielu innych miejscowościach na terenie kraju.

Zobacz również: Projektowanie wnętrz Warszawa, Aranżacja wnętrz Warszawa, Architekt wnętrz Warszawa