Specjalnością mojej pracowni architektonicznej jest projektowanie wnętrz w Warszawie i wielu innych, polskich miejscowościach. Jestem wykwalifikowanym architektem o wieloletnim doświadczeniu w branży, który ma na swoim koncie liczne realizacje na zlecenie klientów indywidualnych i biznesowych. Chętnie wykonam dla Państwa kompleksowy projekt funkcjonalny i koncepcyjno-przestrzenny mieszkania, domu jednorodzinnego lub biura, które zawsze przygotowuję na podstawie wstępnych konsultacji z klientami.

Coraz więcej osób kupujących lokale do celów mieszkaniowych decyduje się na zlecenie projektowania ich wnętrz wykwalifikowanym specjalistom. Taka opcja pozwala klientowi zaoszczędzić cenny czas i energię na samodzielnym przygotowywaniu planu wykończenia lokum na potrzeby ekipy remontowej. Zatrudnienie doświadczonego architekta to też dobry sposób na uniknięcie źle przemyślanych decyzji dotyczących układu funkcjonalnego poszczególnych pomieszczeń, a także ich kolorystyki, stylu oraz zastosowanego w nich oświetlenia.

Jak przebiega projektowanie wnętrz w Warszawie?

Pracownia architektoniczna Oliwii Drobnickiej powstała z myślą o wymagających klientach, którzy pragną stworzyć w nowym lokum wygodną i estetyczną przestrzeń do relaksu oraz wypoczynku. Projektowanie wnętrz oferuję w Warszawie osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom, proponując elastyczny pakiet usług rozliczanych według przejrzystego cennika. Realizacja zadań przebiega u mnie w kilku etapach, które na bieżąco konsultuje ze zleceniodawcami, wprowadzając ewentualne poprawki.

Oferuję kompleksowe projektowanie wnętrz o dowolnym charakterze, zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami. Współpraca z moją pracownią architektonicznych przebiega w następujących krokach:

  • zapoznanie się z preferencjami estetycznymi i użytkowymi dotyczącymi lokalu,
  • przeprowadzenie szczegółowej inwentaryzacji pomieszczeń,
  • opracowanie układów funkcjonalnych w 2–3 wersjach do wyboru,
  • przygotowanie projektu koncepcyjno-przestrzennego,
  • wykonanie rysunków technicznych dla wykonawców,
  • nadzór nad postępem prac wykończeniowych.

Pracownia architektoniczna – projektowanie wnętrz

Współpraca z doświadczonym architektem przy urządzaniu lokum to najlepszy sposób na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów! Oferuję profesjonalne projektowanie wnętrz w Warszawie, obejmujące kompleksowy zakres usług według cennika dostępnego na stronie. Na podstawie informacji uzyskanych od Państwa na wstępnych konsultacjach przygotowuje plany funkcjonalne i koncepcyjno-przestrzenne i dopiero po ich akceptacji przystąpię do dalszej pracy. Zajmuję się też autorskim nadzorem nad ekipą wykończeniową, dbając o dokładność przeprowadzonych robót i ich terminowe wykonanie.

Doskonale orientuję się również w aktualnych asortymentach producentów oferujących materiały wykończeniowe, meble i dodatki. Dzięki temu mogę Państwu zaproponować projektowanie wnętrza z użyciem materiałów przystępnych cenowo. Wykonuję projekty wszystkich pomieszczeń w domu, a także przestrzeni biurowych oraz komercyjnych.

Zobacz również: Aranżacje wnętrz Warszawa, Projektant wnętrz Warszawa, Architekt wnętrz Warszawa