Loading...

Projektowanie wnętrz Oliwia Drobnicka – to pracownia architektoniczna, w której od kilku lat zajmuje się aranżowaniem wnętrz będących połączeniem ponadczasowej elegancji z wysoką funkcjonalnością.

Jestem otwarta na potrzeby Klientów poszukujących ciekawych i eleganckich rozwiązań aranżacyjnych. Sięgam po produkty wysokiej jakości. Tworzę projekty kuchni, łazienek, sypialni, salonów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych. Specjalizuję się w tworzeniu aranżacji wnętrz w oparciu o założony budżet. Jestem również obecna podczas doboru fachowców zajmujących się pracami wykończeniowymi.

Moje doświadczenie pozwala mi tworzyć projekty, które na długo pozostają w pamięci, a zarazem pełnią swoją funkcję w należyty sposób. Nie zamykam się jednak wyłącznie na praktycyzm – sięgam po pomysły, które sprawiają, że wnętrza stają się ciepłe, przytulne, eleganckie. Czynię to, dobierając odpowiednie oświetlenie dla aranżowanych pomieszczeń. W ten sposób uzyskuję niezwykle zadowalający efekt, który jest odpowiedzią na oczekiwania moich Klientów.

Architekt wnętrz

Osoba odpowiedzialna za projektowanie wnętrz odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie tworzenia ponadczasowych realizacji. Dobry architekt wnętrz zadba, aby pomysł był odpowiedzią na Państwa potrzeby estetyczne oraz funkcjonalne. Zatroszczy się również o dostosowanie pomieszczeń do Państwa stylu życia – o właściwą organizację oraz o odbiór sensualny Państwa kuchni, łazienki, salonu czy sypialni. Projekty oraz aranżacje tworzone są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, a także prywatnych koncepcji dotyczących tego, jak powinna wyglądać aranżowana przeze mnie przestrzeń oraz jaką rolę ma ona pełnić. Posiadam mnóstwo zadowolonych Klientów z Wrocławia, Katowic, Gliwic, Sosnowca, Tarnowskich Gór, Zabrza, Chorzowa, Czeladzi oraz całego Śląska. Niezmiernie cieszę się, że wraz z Państwem mogę realizować śmiałe, inspirujące i ponadczasowe pomysły architektoniczne.

Projektowanie wnętrz

Jako architekt z wieloletnim doświadczeniem oferuję projektowanie wnętrz dla klientów o wysokich wymaganiach. Moją specjalnością jest aranżacja pomieszczeń z doborem profesjonalnego oświetlenia a także aranżacja wnętrz luksusowych. Dokładam wszelkich starań, aby koncepcje, które tworzę, pod każdym względem spełniały oczekiwania moich Klientów. Ogromną wagę przywiązuję do funkcjonalności, która jest podstawą każdej udanej realizacji. Dbam o nastrój we wnętrzu, dobór faktur, kolorów, oświetlenia oraz produktów wysokiej jakości. Poruszam się w aktualnych trendach estetycznych, stylach New Classico, Nowojorskim, Minimalistycznym, Prostym Współczesnym.

Aranżacja wnętrz

Do głównych atutów mojej pracowni należy aranżacja wnętrz z doborem profesjonalnego oświetlenia. Umiejętność stworzenia nastroju w pomieszczeniu jest niezwykle ważna. Atmosferę tworzą nie tylko materiały, faktury i kształty. Decydującą rolę odgrywa tutaj oświetlenie, do którego przywiązuję bardzo istotną wagę. Dbam by wnętrza, które tworzę były ciepłe, funkcjonalne, eleganckie, ponadczasowe. W mojej pracowni oferuję również realizacje łazienek ze specjalistycznym doborem produktów oraz koncepcje kuchni z naciskiem na funkcjonalność. Korzystam z materiałów wysokiej jakości. Moje projekty tworzę w oparciu o aktualne trendy wnętrzarskie.

Wybrane aranżacje